Wiertło kowalskie 17,5mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251809K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 17,5mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251809K SHR-025-1809K
- Średnica wiertła: 17,5mm
- Długość części roboczej: 75mm
- Długość całkowita: 150mm
- Chwyt: zwężony na 13mm, 1/2"
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Kąt wierzchołkowy 118 stopni
- Tolerancja średnicy: h8
- Tolerancja chwytu: -0.01/0.08
- Wykonane zgodnie z BS328
- Waga: 185g
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 17.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140173088 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78 mm |
| Długość całk. | 150 mm |
| Sup. Part No. | SHR-025-1809K |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Waga | 185 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 17.5mm |