Wiertło kowalskie 18,5mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251810M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 18,5mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251810M SHR-025-1810M
- Średnica wiertła: 18,5mm
- Długość części roboczej: 78mm
- Długość całkowita: 150mm
- Chwyt: zwężony na 13mm, 1/2"
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Kąt wierzchołkowy 118 stopni
- Tolerancja średnicy: h8
- Tolerancja chwytu: -0.01/0.08
- Wykonane zgodnie z BS328
- Waga: 191g
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 18.50 mm |
| EAN13 | 5036140173101 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78 mm |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Oznaczenie | SHR-025-1810M |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 191 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 150mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Standard |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | mm 1/2" cal |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | Works Standard |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Tolerancja średnicy chwytu | -0.01/0.08 |
| Średnica wiertła | 18.5mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 18.5mm |