Wiertło kowalskie 18mm 150mm HSS TiN Sherwood SHR0251740L
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 18mm 150mm HSS TiN Sherwood SHR0251740L
Sherwood SHR-025-1740L
SHR0251740L
x Sherwood SHR0251740L SHR0251740L
SHR-025-1740L
SM.CK016,88ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 18mm |
| EAN13 Barcode | 5036140271890 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78mm |
| Długość całk. | 150mm |
| Sup. Part No. | SHR-025-1740L |
| UNSPSC Code | 23241606 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 18mm |