Wiertło kowalskie 19/32" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251766G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 19/32" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251766G
Sherwood SHR-025-1766G
SHR0251766G
KC-016,49,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Diameter (inch) | 19/32" cal |
| EAN13 | 5036140172869 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3 1/16" cal |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Oznaczenie | SHR-025-1766G |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 147 g |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |