Wiertło kowalskie 21/32" 16,7mm HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251770L MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 21/32" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251770L SHR-025-1770L
Wykonane zgodnie z BS328 Tolerancje średnicy: h8; Tolerancje chwytu -0.01/0.08.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 21/32", 16,7mm |
| EAN13 | 5036140172890 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3.1/16" cal |
| Długość całk. | 6" cal, 150mm |
| Sup. Part No. | SHR-025-1770L |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Waga | 167g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |