Wiertło kowalskie 22mm 150mm HSS TiN Sherwood SHR0251744S
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 22mm 150mm HSS TiN Sherwood SHR0251744S SHR-025-1744S
- Średnica wiertła: 22mm
- Długość całkowita: 150mm
- Długość części roboczej: 85mm
- Średnica chwytu: 12,7mm; 1/2"
- Materiał HSS TiN, stal szybkotnąca z powłoką azotku tytanu
- Kąt wierzchołkowy: 118 stopni
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 22mm |
| EAN13 Barcode | 5036140271920 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość rowków, części roboczej | 85mm |
| Supplier Part No. | SHR-025-1744S |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | Works Standard |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Tolerancja średnicy chwytu | -0.01/0.08 |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 22mm |