Wiertło kowalskie 30mm chwyt walcowy 12,7mm 1/2" do metalu Sherwood SHR0251822B SHR-025-1822B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 30mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251822B SHR-025-1822B
- Średnica wiertła: 30mm
- Średnica chwytu: 12,7mm; 1/2"
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Kąt wierzchołkowy: 118 stopni
- Długość całkowita: 150mm
- Długość części roboczej: 85mm
- Waga: 370g
Wykonane zgodnie z BS328 Tolerancje średnicy: h8; Tolerancje chwytu -0.01/0.08.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 30mm |
| EAN13 | 5036140271982 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 85 mm |
| Oznaczenie | SHR-025-1822B |
| UNSPSC | 23241606 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 30mm |