Wiertło kowalskie 7/8" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251784B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 7/8" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251784B
Sherwood SHR-025-1784B
SHR0251784B
KC-016,89,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Diameter (inch) | 7/8" cal |
| EAN13 | 5036140172937 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3 3/8" cal |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Oznaczenie | SHR-025-1784B |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 238 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |