Wiertło kowalskie 9/16" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251764E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 9/16" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251764E SHR-025-1764E
- Średnica wiertła: 9/16"
- Długość części roboczej: 3.1/16"
- Długość całkowita: 6"
- Chwyt: zwężony na 13mm, 1/2"
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Kąt wierzchołkowy 118 stopni
- Tolerancja średnicy: h8
- Tolerancja chwytu: -0.01/0.08
- Wykonane zgodnie z BS328
- Waga: 141g
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Diameter (inch) | 9/16" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140172852 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość rowków, części roboczej | 3 1/16" cal |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Supplier Part No. | SHR-025-1764E |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Waga elementu | 141 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 6" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Standard |
| Średnica chwytu | mm 1/2" cal |
| Długość rowków, części roboczej | mm 3-1/16" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | Works Standard |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Tolerancja średnicy chwytu | -0.01/0.08 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 9/16" cal |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |