Wiertło rurowe 25mm krótkie do magnesówki Kennedy KEN2881250K KEN-288-1250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$42.05
Cena regularna:
$34.18
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 25mm krótkie do magnesówki Kennedy KEN2881250K KEN-288-1250K
Kennedy KEN-288-1250K
Wiertło rurowe 25mm krótkie
KEN-288-1250K
Opis produktu
Wysoka jakość i zalety wierteł pozwalają na mniejsze zużycie energii wymaganej do wywiercenia większej liczby dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zaprojektowane i wykonane aby umożliwić szybsze wiercenie.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa.
Seria krótka
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 25mm. Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 60mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140103955 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.11 |
| Supplier Part No. | 2881250K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 110 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 3/4in Weldon Shank |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Short Series |
| Kąt spirali | 27.5° degree |
| Depth of Cut | 25 mm |
| Helix Style | High |
KEN2881250K
Wiertło RUROWE, SERIA KROTKA 25mm Kennedy
KEN-288-1250K
SM.CK016,115,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 25mm |