Wiertło rurowe 37mm krótkie do magnesówki Kennedy KEN2881370K PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
61,00 €
Cena regularna:
49,59 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Wiertło M2 wieloostrzowe 37mm krótkie KEN2881370K
Kennedy KEN-288-1370K
KEN2881370K Kennedy 37mm SHORT MULTI-TOOTH CUTTER
Sprawdzona jakość i zalety opierające się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej oporności ciętego materiału.
Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa.
Seria krótka
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 25mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 60mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.175 |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2881370K |
| EAN13 Barcode | 5036140342873 |
| Waga elementu | 175 g |
| Średnica skrawania | 37 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 37 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 10 |
| Długość całk. | 60 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 3/4" Weldon, 19mm |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Short Series |
| Kąt spirali | 27.5 ° stopni |
| Depth of Cut | 25 mm |
| Helix Style | High |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 37mm |