Wiertło rurowe 39mm krótkie do magnesówki Kennedy KEN2881390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$84.48
Cena regularna:
$68.68
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 39mm krótkie Kennedy KEN2881390K
Kennedy KEN-288-1390K
Wiertło rurowe 39mm krótkie
KEN-288-1390K
Opis produktu
Wysoka jakość i zalety wierteł pozwalają na mniejsze zużycie energii wymaganej do wywiercenia większej liczby dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zaprojektowane i wykonane aby umożliwić szybsze wiercenie.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa.
Seria krótka
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 25mm. Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 60mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica skrawania | 39mm |
| Kod EAN13 | 5036140104082 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.185 |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 185g |
KEN2881390K
Wiertło RUROWE, SERIA KROTKA 39mm Kennedy
KEN-288-1390K
SM.CK016,215,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 39mm |