Wiertło udarowe No.24 x 150mm Kennedy KEN0560240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.24 x 150mm O/A WIERTLO UDAROWE Kennedy KEN0560240K
KEN-056-0240K
High Performance Rotary Impact Drill Bits - Standard Length
Standard Length
Tungsten carbide tipped with fully ground flutes. Full flute width, tip seating and specially designed cutting angles. For rapid drilling of concrete, brick, masonry, etc. Suitable for both rotary and rotary-impact use. Manufactured to BS 5621: 1992, ISO 5468 : 1992.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Średnica | 13mm |
| Średnica | No.24 |
| EAN13 Barcode | 5036140337909 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Długość całkowita | 150.0 |
| Waga całkowita | 0.074 |
| Supplier Part No. | 0560240K |
| UNSPSC Code | 27112703 |
| Waga elementu | 150 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 150mm |
| Średnica chwytu | 13mm |
| Średnica | No.24 (13.0mm) |
| Długość rowków, części roboczej | mm |