Wiertło udarowe No.30 x 300mm Kennedy KEN0563300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.30 x 300mm O/A WIERTLO UDAROWE Kennedy KEN0563300K
KEN-056-3300K
High Performance Rotary Impact Drill Bits - Extra Length
Extra Length
Tungsten carbide tipped with fully ground flutes. Full flute width, tip seating and specially designed cutting angles. For rapid drilling of concrete, brick, masonry, etc. Suitable for both rotary and rotary-impact use. Manufactured to BS 5621: 1992, ISO 5468 : 1992.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Średnica | 25mm |
| Średnica | No.30 |
| EAN13 Barcode | 5036140335578 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Waga całkowita | 0.485 |
| Supplier Part No. | 0563300K |
| UNSPSC Code | 27112703 |
| Waga elementu | 500 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 300mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Średnica | No.30 (25.0mm) |
| Długość rowków, części roboczej | mm |