Wiertło walcowane 10mm HSS Senator SEN0250165N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$43.76
Cena regularna:
$35.57
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło walcowane 10mm HSS Senator SEN0250165N
Wiertło 10mm walcowane HSS cylindryczne Senator SEN0250165N
Senator SEN-025-0165N
SEN0250165N
Wiertło cylindryczne walcowane HSS 10mm Senator SEN0250165N
SEN-025-0165N
SM.CK[10]-016,101,6ZLNE
Opis produktu
Wiertła walcowane Senator dedykowane są do zastosowań warsztatowych w drewnie, tworzywach oraz metalach. Dla wiercenia maszynowego i zastosowania w produkcji zalecamy stosowanie np. wierteł szlifowanych Sherwood, Swisstech, Kennedy. Końcówki wierteł są dodatkowo szlifowane w celu celu poprawy efektywnego wiercenia. Wyk.wg: BS 328 : Part 1 : 1986 & DIN 338 Type N.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140159761 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | czernione, oksydowane, oksyda |
| Wykonanie rowków | Walcowane |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 87mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 135 |
| Waga całkowita | 0.5 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 ; DIN 338 Type N |
| Nr produktu | SEN-025-0165N |
| Kod UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 10mm |