Wiertło węglikowe 0,5mm monolityczne Sherwood SHR1583006F MTM-PRO
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 0,5mm monolityczne Sherwood SHR1583006F SHR-158-3006F
- Średnica wiertła: 0,5mm
- Materiał: węglik spiekany
- Chwyt: 3,175mm
- Norma: DIN1899
- Długość całkowita: 38mm
- Długość części roboczej: 5,5mm
Wysokiej klasy narzędzia do wykonywania przewierceń w płytkach elektronicznych. Średnica uchwytu 3.175mm, długość całkowita 38mm. Wykonano zgodnie z normą DIN 1899.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica wiertła, wiercenia | 0.50 |
| EAN13 Barcode | 5036140185647 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość rowków, części roboczej | 5.5 mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 38 mm |
| Średnica chwytu | 3.175 mm |
| Standard, norma | DIN 1899 |
| Supplier Part No. | SHR-158-3006F |
| UNSPSC Code | 23241606 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 0.5mm |
| Rozmiar | 0,5mm |