Wiertło węglikowe 0,6mm monolityczne Sherwood SHR1583008H
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 0,6mm monolityczne Sherwood SHR1583008H
Sherwood SHR-158-3008H
SHR1583008H
Wiertło węglikowe monolityczne 0.60mm SHR1583008H
SHR-158-3008H
SM.CK016,15,4ZLNE
Wysokiej klasy narzędzia do wykonywania przewierceń w płytkach elektronicznych. Średnica uchwytu 3.175mm, długość całkowita 38mm. Wykonano zgodnie z norm... DIN 1899.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica wiertła, wiercenia | 0.60 |
| EAN13 Barcode | 5036140185661 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość rowków, części roboczej | 7mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 38 mm |
| Średnica chwytu | 3.175 mm |
| Standard, norma | DIN 1899 |
| Supplier Part No. | SHR-158-3008H |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 38mm |
| Średnica chwytu | 3.175mm |
| Długość rowków, części roboczej | 7.0mm |
| Standard, norma | DIN 1899 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 0.60mm |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 0.6mm |