Wiertło węglikowe 0,85mm monolityczne Sherwood SHR1583013N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 0,85mm monolityczne Sherwood SHR1583013N
Sherwood SHR-158-3013N
SHR1583013N
Wiertło węglikowe monolityczne 0.85mm SHR1583013N
SHR-158-3013N
SM.CK016,15,4ZLNE
Wysokiej klasy narzędzia do wykonywania przewierceń w płytkach elektronicznych. Średnica uchwytu 3.175mm, długość całkowita 38mm. Wykonano zgodnie z norm... DIN 1899.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica wiertła, wiercenia | 0.85 |
| EAN13 Barcode | 5036140185715 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość rowków, części roboczej | 9.5 mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 38 mm |
| Średnica chwytu | 3.175 mm |
| Standard, norma | DIN 1899 |
| Supplier Part No. | SHR-158-3013N |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 38mm |
| Średnica chwytu | 3.175mm |
| Długość rowków, części roboczej | 9.5mm |
| Standard, norma | DIN 1899 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 0.85mm |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | Węglik |
| Średnica wiertła w mm | 0.85mm |