Wiertło węglikowe 1,2mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 1,2mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583120K
Kennedy KEN-158-3120K
KEN1583120K
Wiertło węglikowe kręte 1.2mm S/S
KEN-158-3120K
SM.CK016,18,5ZLNE
Kąt wierzchołkowy: 118°, kąt linii śrubowej 30°, tolerancja średnicy: H7, tolerancja chwytu H6. Wykonane wg normy producenta. Wykonane wg: DIN 6539.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Opis | 1.20 CARBIDE S/S STUB DRILL |
| Średnica wiertła | 1.20 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 Barcode | 5036140096318 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 8mm |
| Flute Type | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Notes | IS2016/Medusa/Ecat/http://www.yg1.co.kr/e-book/YA12.pdf |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całk. | 55 |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Szerokość całk. | 10 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 1.20 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Długość chwytu | 22 mm |
| Standard, norma | Manufactured to DIN 6539 |
| Sup. Part No. | 108M |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 1.2mm |