Wiertło węglikowe 1,5mm monolityczne Sherwood SHR1583027C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 1,5mm monolityczne Sherwood SHR1583027C SHR-158-3027C
- Średnica: 1,5mm
- Długość części roboczej: 10mm
- Materiał: węglik spiekany
- Średnica uchwytu 3.175mm
- Długość całkowita 38mm
- Wykonano zgodnie z normą: DIN 1899
Wysokiej klasy narzędzia do wykonywania przewierceń w płytkach elektronicznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica wiertła, wiercenia | 1.50 |
| EAN13 Barcode | 5036140185791 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość rowków, części roboczej | 10mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 38 mm |
| Średnica chwytu | 3.175 mm |
| Standard, norma | DIN 1899 |
| Supplier Part No. | SHR-158-3027C |
| UNSPSC Code | 23241606 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 1.5mm |