Wiertło węglikowe 1/2" DIN 338 Jobber calowe Kennedy KEN1582320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
525,00 zł
Cena regularna:
426,83 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 1/2" DIN 338 Jobber calowe Kennedy KEN1582320K
Kennedy KEN-158-2320K
KEN1582320K
SM.CK016,433,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 1/2" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 Barcode | 5036140285385 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3" cal |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 4 3/4" cal |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 1/2" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338 |
| Sup. Part No. | 101 |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |