Wiertło węglikowe 13,5mm 5xD powłoka Q DIN 6537 SwissTech SWT1585635S PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 13,5mm 5xD powłoka Q DIN 6537 Swisstech SWT1585635S
Swisstech SWT-158-5635S
SWT1585635S
SM.CK016,394ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 13.5 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| EAN13 Barcode | 5036140199217 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 77 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| ISO Category Grade | H; K; M; N; P; S |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 124 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140° stopni |
| Point Type | Helical |
| Średnica chwytu | 14 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | DIN 1412; DIN 6590 |
| Sup. Part No. | SWT1585635S |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | TiAlN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 13.5mm |