Wiertło węglikowe 6,5mm 3D powłoka Q Swisstech SWT1583565S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 6,5mm 3D powłoka Q Swisstech SWT1583565S SWT-158-3565S
Przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie szarym, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych oraz w obrabialnym plastiku. Kąt wierzchołkowy: 140°, Tolerancja średnicy cięcia: m7, Tolerancja uchwytu: h6. Wyprodukowano zgodnie z norm...: DIN 6537.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| EAN13 Barcode | 5036140198746 |
| eCl@ss Code | 21010190 |
| Supplier Part No. | SWT-158-3565S |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 79mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° stopni |
| Point Type | Helical |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość rowków, części roboczej | 34mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| ISO Category Grade | |
| Standard, norma | DIN 6537 |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 6.50mm |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | TiAlN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6.5mm |