Wiertło węglikowe 7mm Works Standard Stub Sherwood SHR1583700K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
37,20 €
Cena regularna:
30,25 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 7 mm Works Standard Stub Sherwood SHR1583700K
Sherwood SHR-158-3700K
SHR1583700K
x Sherwood SHR1583700K SHR1583700K
SHR-158-3700K
SM.CK016,88,6ZLNE
Do wiercenia w stali, staliwie, żeliwie, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych i w obrabialnych plastikach. Kąt wierzchołkowy: 118°, Kąt linii śrubowej 30°, tolerancja średnicy: H7, tolerancja chwytu H6. Wykonane wg normy producenta.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Średnica wiertła, wiercenia | 7.00 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 Barcode | 5036140286009 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Węglik |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Średnica chwytu | 7mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Długość chwytu | 35 mm |
| Standard, norma | Wykonano zgodnie z Works Standard |
| Supplier Part No. | SHR-158-3700K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 7mm |