Wiertło węglikowe 9mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583900K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
168,60 zł
Cena regularna:
137,07 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 9mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583900K
Kennedy KEN-158-3900K
KEN1583900K
Wiertło węglikowe kręte 9mm S/S
KEN-158-3900K
KC-016,139,8ZN/SM.[NM]
Kąt wierzchołkowy: 118°, kąt linii śrubowej 30°, tolerancja średnicy: H7, tolerancja chwytu H6. Wykonane wg normy producenta. Wykonane wg: DIN 6539.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Opis | 9.00 CARBIDE S/S STUB DRILL |
| Średnica wiertła | 9mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 | 5036140096868 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 40mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Notes | IS2016/Medusa/Ecat/http://www.yg1.co.kr/e-book/YA12.pdf |
| Głębokość całkowita | 12 |
| Długość całkowita | 90 |
| Waga całkowita | 0.06 |
| Szerokość całk. | 12 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Długość chwytu | 44 mm |
| Standard, norma | Manufactured to DIN 6539 |
| Oznaczenie | KEN-158-3900K |
| UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 9mm |