Wiertło wysokowydajne 6,9mm z chwytem prostym HSS-Co 8% wzmocnione Kennedy KEN0261380K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Wiertło wysokowydajne 6,9mm z chwytem prostym HSS-Co 8% wzmocnione KEN0261380K
Kennedy KEN-026-1380K
KEN0261380K Kennedy 6.90mm wiertło kobaltowe FOR stal nierdzewna
Wysokowydajne wiertła wykonane z 8% stali kobaltowej z doskonałą odpornością na temperaturę. Do wiercenia w stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1,400 N/mm2, w bardzo twardym brązie i stali nierdzewnej, jak również w stalach żaroodpornych i kwasoodpornych. Kąt wierzchołkowy: 135°. Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny. Kąt ścinu: normalny. Tolerancje: średnica części tnącej: h8, średnica chwytu: f11.
Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.024 |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0261380K |
| Długość rowków lub robocza | 109 mm |
| Długość całk. | 109 mm |
| Średnica wiertła | 6.90 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bronze Oxide |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° |
| Point Type | Split Point |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Średnica chwytu | 6.90 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Web Thickness | Wzmocnione |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 109 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | |
| Długość rowków lub robocza | 69 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338B |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bronze Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 6.9 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6.9mm |