Wkładki do głowicy do honowania cylindrów 100x9mm 3szt. grube Kennedy KEN5032970K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki do głowicy do honowania cylindrów 100x9mm 3szt. grube Kennedy KEN5032970K KEN-503-2970K
Kennedy KEN-503-2970K
WKLADKI do GLOWICY do HON. CYLINDROW 100x9mm (3szt.), GRUBE
KEN-503-2970K
Opis produktu
Komplet zapasowych osełek do honowania głowic - 3 szt. 100x9mm.Pasuje do KEN-503-2920K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140028173 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Głębokosć całk./opak. | 22 |
| Długość całk./opak. | 124 |
| Waga całkowita | 0.097 |
| Szerokość całk./opak. | 129 |
| Nr produktu | 0123-C |
| Typ | Coarse |
| Kod UNSPSC | 27140000 |
| Waga elementu | 97g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | Coarse |
| Długość całkowita | 100mm |
| Product Number | #0123-C |
| Typ produktu | Cylinder Hone Stone Sets |
| Waga | 97g |
| Liczba elementów | 3 |
| Includes | Stone Set (3 Piece) |
| Maximum Bore Size | mm millimetre |
| Additional Features | Also compatible with most other leading brands |
| Minimum Bore Size | mm millimetre |
| Hone Length | 100mm |
KEN5032970K
WKLADKI DO GLOWICY DO HON. CYLINDROW 100x9mm (3 SZT.), GRUBE Kennedy
KEN-503-2970K
SM.CK016,50,4ZLNE
Narzędzia Cromwell