Wkładki fibrowe do imadeł 4.1/4" 2szt. Kennedy KEN5890420K MTM
dostępny
Cena regularna:
84,20 zł
Cena regularna:
68,46 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki fibrowe do imadeł 4.1/4" 2szt. Kennedy KEN5890420K
Kennedy KEN-589-0420K
Wkladki fibrowe do imadeł 4.1/4" (2szt.)
KEN-589-0420K
Opis produktu
Aluminiowe szczęki z nakładkami z fibry do stosowania przy mocowaniu w imadłach detali z miedzi, aluminium, mosiądzu, aby zapobiec uszkodzeniom. Dostarczane w parach.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142947 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Nr produktu | KEN-589-0420K |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 230g |
| Szerokość | 110mm |
| Szerokość | 4 1/2" calowe |
KEN5890420K
WKLADKI FIBROWE DO IMADEL 4.1/4" (2 SZT.) Kennedy
KEN-589-0420K
SM.CK016,45,9ZLNE
Narzędzia Cromwell