Wkładki fibrowe do imadeł 5.1/4" 2szt. Kennedy KEN5890520K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki fibrowe do imadeł 5.1/4" 2szt. Kennedy KEN5890520K
Kennedy KEN-589-0520K
Wkladki fibrowe do imadeł 5.1/4" (2szt.)
KEN-589-0520K
Opis produktu
Aluminiowe szczęki z nakładkami z fibry do stosowania przy mocowaniu w imadłach detali z miedzi, aluminium, mosiądzu, aby zapobiec uszkodzeniom. Dostarczane w parach.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143005 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Nr produktu | KEN-589-0520K |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 260g |
| Szerokość | 133mm |
| Szerokość | 5 1/4" calowe |
KEN5890520K
WKLADKI FIBROWE DO IMADEL 5.1/4" (2 SZT.) Kennedy
KEN-589-0520K
SM.CK016,52,2ZLNE
Narzędzia Cromwell