Wkręt dociskowy BSW 1/8"x1/4" BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6032822C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy BSW 1/8"x1/4" BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6032822C
BSW 1/8x1/4" wkręty dociskowe śruby BS2470 14.9 Qualfast QFT6032822C
Qualfast QFT-603-2822C
QFT6032822C
1/8BSWx1/4 WKRĘTY DOCISKOWE BS 2470 (14.9) Qualfast
QFT-603-2822C
KC-016,59,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Do szybkiego, stałego mocowania kół pasowych, kołnierzy i kół zębatych na wałach. Dobrze trzymają nawet w źle nagwintowanych otworach. Przerywany profil czoła dociskającego zapobiega poluzowaniu w przypadku wibracji. Wielkości powyżej 1/4” stosowane są na ogół w otworach z pogłębieniem walcowym, aby zapewnić maksymalny docisk.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140308183 |
| Długość całkowita | 1/4" cal |
| Oznaczenie | QFT-603-2822C |
| Rozmiar gwintu | 1/8 |
| UNSPSC | 31161505 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | mm 1/4" in. inch |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup Point |
| Thread | |
| Rozmiar gwintu | 1/8" BSW |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |