Wkręt dociskowy M6x6 śruba din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023218A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy M6x6 śruba din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023218A
M6x6 wkręt dociskowy śruba din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023218A
Qualfast QFT-602-3218A
QFT6023218A
KC-016,6,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Plain Cup
High tensile alloy steel. Grade 14.9. DIN916
For use against hardened shafts. Ideal for use in ductile castings such as zinc, aluminium etc. where high tightening torques are not practical.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140074729 |
| Długość całkowita | 6 mm |
| Oznaczenie | QFT-602-3218A |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| UNSPSC | 31161505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | 6mm |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Plain Cup |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |