Wkręt dociskowy UNF 3/8"x1.1/4" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034084N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy UNF 3/8"x1.1/4" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034084N
UNF 3/8x1.1/4" wkręt dociskowy śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034084N
Qualfast QFT-603-4084N
QFT6034084N
KC-016,301,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Stal stopowa o dużej wytrzymałości na rozciąganie. Do szybkiego i trwałego osadzania kół pasowych, kołnierzy i kół zębatych na wałach. Śruby będą trzymać mocno nawet przy złej jakości gwintu w otworze. Ząbkowany profil powierzchni zaciskowej przeciwdziała poluzowaniu powodowanemu przez drgania. Śruby o rozmiarach większych do M6 mają zwykle nawiercenia w celu uzyskania maksymalnej skuteczności zacisku.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140309494 |
| Długość całkowita | 1 1/4" cal |
| Oznaczenie | QFT-603-4084N |
| Rozmiar gwintu | 1/2 in |
| UNSPSC | 31161505 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | mm 1-1/4" in. inch |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup Point |
| Thread | |
| Rozmiar gwintu | 3/8" UNF |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |