Wkrętak 1mm precyzyjny płaski Kennedy KEN5729100K PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 1mm precyzyjny płaski Kennedy KEN5729100K
Kennedy KEN-572-9100K
Wkrętak precyzyjny płaski 1mm
KEN-572-9100K
Opis produktu
Posiadają groty ze stali molibdenowej chromowo niklowej, utwardzanej i hartowanej. Chromowo pokryte z obrotowymi wkładami które odporne są na oleje i kwasy. Zawarte w plastikowym, opakowaniu. Idealne dla jubilerów i zagarmistrzów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Jeweller; Watchmakers |
| Długość ostrza | 18mm |
| Materiał ostrza | Nickel Chrome molybdenum Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140121515 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 58mm |
| Handle Material | Chrome plated |
| Długość całk./opak. | 76mm |
| Special Features | Swivel top; Oil and Acid Resistant |
| Nr produktu | KEN-572-9100K |
| Tip Size | 1mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5729100K
WKRETAK PRECYZYJNY PLASKI 1mm Kennedy
KEN-572-9100K
SM.CK016,3,1ZLNE
Narzędzia Cromwell