Wkrętak 6,3x150mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5724060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 6,3x150mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5724060K
Kennedy KEN-572-4060K
Wkrętak warsztatowy płaski 6.3x150mm
KEN-572-4060K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.Nacięcie proste, pod kątem prostym
Najbardziej popularne nacięcie śrub. Zakończenie pod kątem prostym pozwala na użycie wkrętaka z większą siłą przy luzowaniu lub dokręcaniu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Square |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120532 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 245mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Tip Size | 6.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5724060K
WKRETAK WARSZTATOWY PLASKI 6.3x150mm Kennedy
KEN-572-4060K
SM.CK016,11,2ZLNE
Narzędzia Cromwell