Wkrętak 8,3x200mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5720380K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 8,3x200mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5720380K
Kennedy KEN-572-0380K
Wkrętak warsztatowy płaski 8.3x200mm
KEN-572-0380K
Opis produktu
Zaprojektowane dla maksymalnego chwytu aplikacji. Specjalnie zaprojektowany czerwony uchwyt daje operatorowioptymalny komfort pracy. Idealne do prac montażowych. Ostrza wykonane z trwałego stopu stali, satynowo wykończony, utwardzony i kuty czubek.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 200mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120198 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 120mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 325mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Nr produktu | - |
| Tip Size | 6.3mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5720380K
WKRETAK WARSZTATOWY PLASKI 8.3x200mm Kennedy
KEN-572-0380K
SM.CK016,18,6ZLNE
Narzędzia Cromwell