Wkrętak Pro-Torq Supadriv No.2 Kennedy KEN5725310K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-Torq Supadriv No.2 Kennedy KEN5725310K
Kennedy KEN-572-5310K
Wkrętak 'PRO-TORQ' SUPADRIV No.2
KEN-572-5310K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprojektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszą pracę operatorowi.Pozidriv/Supadriv
Ten typ ma więcej wcięć aby pomóc w operacji wkręcania. Popularny typ w budownictwie i montażu konstrukcji drewnianych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140002937 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 110mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 210mm |
| Waga całkowita | 0.083 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Tip Size | PZ2 |
| Tip Type | Pozi |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725310K
WKRETAK 'PRO-TORQ' SUPADRIV No.2 Kennedy
KEN-572-5310K
SM.CK016,16,2ZLNE
Narzędzia Cromwell