Wkrętak Pro-Torq Torx T7 Kennedy KEN5725262K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-Torq Torx T7 Kennedy KEN5725262K
Kennedy KEN-572-5262K
Wkrętak 'PRO-TORQ' TORX T7
KEN-572-5262K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.Torx
Ten typ użuwany jest przemyśle obrabiarkowym, narzędziowym o obróbki metalu oraz w motoryzacyjnym. Konstrukcja śrub pozwala na użycie wysokiego momentu obrotowego bez zagrożenia uszkodzenia dokręcanego detalu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140120891 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 76mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 151mm |
| Waga całkowita | 0.028 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Nr produktu | KEN-572-5262K |
| Tip Size | T7 |
| Tip Type | Torx |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725262K
WKRETAK 'PRO-TORQ' TORX T7 Kennedy
KEN-572-5262K
SM.CK016,13,6ZLNE
Narzędzia Cromwell