Wkrętak Pro-Torq Torx T9 Kennedy KEN5725266K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-Torq Torx T9 Kennedy KEN5725266K
Kennedy KEN-572-5266K
Wkrętak 'PRO-TORQ' TORX T9
KEN-572-5266K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprojektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszą pracę operatorowi.Torx
Ten typ używany jest przemyśle obrabiarkowym, narzędziowym o obróbki metalu oraz w motoryzacyjnym. Konstrukcja śrub pozwala na użycie wysokiego momentu obrotowego bez zagrożenia uszkodzenia dokręcanego detalu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140120914 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 76mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 151mm |
| Waga całkowita | 0.028 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Nr produktu | KEN-572-5266K |
| Tip Size | T9 |
| Tip Type | Torx |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725266K
WKRETAK 'PRO-TORQ' TORX T9 Kennedy
KEN-572-5266K
SM.CK016,13,6ZLNE
Narzędzia Cromwell