Wkrętak Pro-Torq krzyżakowy No.2 STUBBY Kennedy KEN5725180K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-Torq krzyżakowy No.2 STUBBY Kennedy KEN5725180K
Kennedy KEN-572-5180K
Wkrętak 'PRO-TORQ' krzyżakowy No.2 STUBBY
KEN-572-5180K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprojektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.Krzyżakowe
Typ wkrętu, który eliminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 38mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140002913 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 62mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 100mm |
| Waga całkowita | 0.041 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Tip Size | No2 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725180K
WKRETAK 'PRO-TORQ' KRZYZAKOWY No.2 STUBBY Kennedy
KEN-572-5180K
SM.CK016,15,1ZLNE
Narzędzia Cromwell