Wkrętak Pro-torq Torx T10 Kennedy KEN5726476K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-torq Torx T10 Kennedy KEN5726476K
Kennedy KEN-572-6476K
Wkrętak 'PRO-TORQ' TORX T10
KEN-572-6476K
Opis produktu
Doskonała jakość, groty ze stali stopowej chromowanej, utwardzonej i hartowanej, czernione zakończenia z czernionymi zakończeniami połączonymi z wyjątkowymi, wykonanymi z dwóch materiałów uchwytami w celu zapewnienia komfortu pracy.Torx
Ten typ użuwany jest przemyśle obrabiarkowym, narzędziowym o obróbki metalu oraz w motoryzacyjnym. Konstrukcja śrub pozwala na użycie wysokiego momentu obrotowego bez zagrożenia uszkodzenia dokręcanego detalu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 50mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140121249 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin; Black Oxide Tip |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 145mm |
| Waga całkowita | 0.013 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Nr produktu | KEN-572-6476K |
| Tip Size | T10 |
| Tip Type | Torx |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5726476K
WKRETAK 'PRO-TORQ' TORX T10 Kennedy
KEN-572-6476K
SM.CK016,9,9ZLNE
Narzędzia Cromwell