Wkrętak automatyczny z systemem wyłączania Kobe KBE2703760K KBE-270-3760K SPC-19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak automatyczny z systemem wyłączania Kobe KBE2703760K KBE-270-3760K
Kobe KBE-270-3760K
KBE2703760K
Wkrętak automatyczny z SYSTEMEM wyłączania Kobe KBE2703760K
KBE-270-3760K
Opis produktu
CSP005SPrzystosowane do ciężkich warunków pracy, dwukierunkowy wkrętak z gumową rączką odpowiedni do produkcji i montażu materiałów. Włącznik przyciskowy z automatycznym wyłącznikiem sprzęgłowym do wykonania precyzyjnej pracy. 3 wymienne sprężyny zaciskowe pomagają w prostej wymianie i nie wymagają rozbierania narzędzia. Do grotów kwadrat 1/4" Przepustnica z możliwością zmiany prędkości oraz ergonomiczny kontur rączki dla komfortu operatora. Prowadzenie powietrza odlotowego przez uchwyt.
Uchwyt wiertarski: sześciokąt 1/4"(6mm).
Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT.
Minimalna średnica węża: 3/8" (10mm).
zielona sprężyna zaciskowa:* 0.6 - 2.1Nm (5 - 19in/lbs).
Czarna sprężyna zaciskowa: 1.1 - 4.3Nm (10 - 38in/lbs).
Żółta sprężyna zaciskowa: 1.7 - 5.1Nm (15 - 45in/lbs).
Ciśnienie powietrza: 90psi (6.3bar).
Zużycie powietrza: 4cfm* (144ltr/min).
Poziom hałasu: 84dBA.
Siła dźwięku: 93dBA.
Wibracje: <0.5m/s2.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/minutę jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Blue Line |
| EAN13 Barcode | 5036140019447 |
| eCl@ss Code | 21060000 |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 245 |
| Waga całkowita | 0.965 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Supplier Part No. | 2703760K |
| UNSPSC Code | 27131502 |
| Waga elementu | 815 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | |
| Handle Style | Pistol Grip |
| Wysokość całkowita | |
| Długość całkowita | 235mm |
| Szerokość całk. | 34mm |
| Model, kod produktu | CSP005S |
| Sound Power Level | 93 dBA decibel adjusted |
| Waga | 0.8kg |
| Includes | (3) Interchangeable Torque Springs |
| Number of Bits | 0 |
| Horsepower | hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 550 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.2 |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute |
| Reversibility | Reversible |
| Air Inlet Size | 1/4 in NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Compatible Hose Outer Diameter | 14 mm |
| Workplace Application | Industrial |
| Sound Pressure Level | 84 dBA decibel adjusted |
| Speed Features | Variable Speed |
| Compatible Bit Size | 1/4 in. inch mm |
| Clutch Adjustability | Adjustable Clutch |
SM.CK016,1525ZLNE