Wkrętak dla elektryków VDE płaski 4x100mm Kennedy KEN5725780K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak dla elektryków VDE płaski 4x100mm Kennedy KEN5725780K
Kennedy KEN-572-5780K
Wkrętak dla elektryków VDE płaski 4x100mm
KEN-572-5780K
Opis produktu
Testowane wkrętaki do bezpiecznej pracy na lub obok elektrycznych urządzeń do 1000 wolt (prąd zmienny) lub 1500 wolt (prąd stały). Wykonano zgodnie z: DIN 7438 i DIN EN 60900.Końcówka rozszerzana u dołu, ostrze okrągłe
Wkręty z łbem szczelinowym są najczęściej używanymi. Aby bezpiecznie przykręcić wkręty tego typu, końcówka wkrętaka musi być takiej samej szerokości jak szczelina łba wkrętu, by odpowiednio wejść w szczelinę łba tak, aby jej nie zdeformować i nie dopuścić do ześlizgiwania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Electrician |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140001268 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 83mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 183mm |
| Special Features | Insulated; Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN 7438 and DIN EN 60900 |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725780K
WKRETAK DLA ELEKTRYKOW VDE PLASKI 4x100mm Kennedy
KEN-572-5780K
SM.CK016,11,3ZLNE
Narzędzia Cromwell