Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 6,3mm xNo.2 Kennedy KEN5724220K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 6,3mm xNo.2 Kennedy KEN5724220K
Kennedy KEN-572-4220K
Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 6.3mmxNo.2
KEN-572-4220K
Opis produktu
Pozwalają dotrzeć w miejsca o utrudnionej dostępności. Uniwersalne narzędzie, może byćużywane przy różnych aplikacjach.
Set - 1 each of above = Zestaw - po 1 szt. j.w.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 25mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120570 |
| Powłoka, wykończenie | Chrome-plated |
| Handle Length | 105mm |
| Długość całk./opak. | 117mm |
| Special Features | Corrosion-resistant |
| Tip Size | 6.3mm-No2 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint; Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111728 |
KEN5724220K
WKRETAK DWUSTRONNY ODGIETY KATOWY 6.3mmxNo.2 Kennedy
KEN-572-4220K
SM.CK016,5,8ZLNE
Narzędzia Cromwell