Wkrętak elektryczny Dual Grip krzyżakowy No.1 Kennedy KEN5727910K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak elektryczny Dual Grip krzyżakowy No.1 Kennedy KEN5727910K
Kennedy KEN-572-7910K
Wkrętakelektryczny 'DUAL GRIP' krzyżakowy No.1
KEN-572-7910K
Opis produktu
Wkrętaki w pełni izolowane. VDE testowane do 1000V. Ostrze chromowo-wanadowe.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eleminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Electrician |
| Długość ostrza | 80mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140121416 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 100mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 180mm |
| Waga całkowita | 0.057 |
| Special Features | Insulated; Magnetized Tip |
| Tip Size | No1 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5727910K
WKRETAK ELEKTRYCZNY 'DUAL GRIP' KRZYZAKOWY No.1 Kennedy
KEN-572-7910K
SM.CK016,14,2ZLNE
Narzędzia Cromwell