Wkrętak elektryczny Dual Grip płaski 4x100mm Kennedy KEN5727950K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak elektryczny Dual Grip płaski 4.0x100mm Kennedy KEN5727950K
Kennedy KEN-572-7950K
Wkrętakelektryczny 'DUAL GRIP' płaski 4.0x100mm
KEN-572-7950K
Opis produktu
Wkrętaki w pełni izolowane. VDE testowane do 1000V. Ostrze chromowo-wanadowe.Końcówka rozszerzana u dołu, ostrze okrągłe
Wkręty z łbem szczelinowym są najczęściej używanymi. Aby bezpiecznie przykręcić wkręty tego typu, końcówka wkrętaka musi być takiej samej szerokości jak szczelina łba wkrętu, by odpowiednio wejść w szczelinę łba tak, aby jej nie zdeformować i nie dopuścić do ześlizgiwania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Electrician |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140121447 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 100mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Waga całkowita | 0.057 |
| Special Features | Insulated; Magnetized Tip |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5727950K
WKRETAK ELEKTRYCZNY 'DUAL GRIP' PLASKI 4.0x100mm Kennedy
KEN-572-7950K
SM.CK016,15,6ZLNE
Narzędzia Cromwell