Wkrętak elektryczny Dual Grip płaski 5,5x125mm Kennedy KEN5727960K MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak elektryczny Dual Grip płaski 5.5x125mm Kennedy KEN5727960K
Kennedy KEN-572-7960K
Wkrętakelektryczny 'DUAL GRIP' płaski 5.5x125mm
KEN-572-7960K
Opis produktu
Wkrętaki w pełni izolowane. VDE testowane do 1000V. Ostrze chromowo-wanadowe.Końcówka rozszerzana u dołu, ostrze okrągłe
Wkręty z łbem szczelinowym są najczęściej używanymi. Aby bezpiecznie przykręcić wkręty tego typu, końcówka wkrętaka musi być takiej samej szerokości jak szczelina łba wkrętu, by odpowiednio wejść w szczelinę łba tak, aby jej nie zdeformować i nie dopuścić do ześlizgiwania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Electrician |
| Długość ostrza | 125mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140121454 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 100mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 180mm |
| Waga całkowita | 0.073 |
| Special Features | Insulated; Magnetized Tip |
| Tip Size | 5.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5727960K
WKRETAK ELEKTRYCZNY 'DUAL GRIP' PLASKI 5.5x125mm Kennedy
KEN-572-7960K
SM.CK016,16,1ZLNE
Narzędzia Cromwell