Wkrętak krzyżakowy No.2x300mm śrubokręt Yamoto YMT5723580K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak krzyżakowy No.2x300mm śrubokręt Yamoto YMT5723580K
Yamoto YMT-572-3580K
YMT5723580K
No.2x300 CROSS PT TRI-LINE SCREWDRIVER Yamoto YMT5723580K
Yamoto YMT-572-3580K
SM.CK016,10,5ZLNE
Krzyżakowe Ergonomiczne uchwyty, które są z dwóch warstw materiału i mają trzystronne płaszczyzny celem poprawy momentu obrotowego i zmniejszenia zmęczenia. Ostrza ze stali chromowo-wanadowej z końcówkami magnetycznymi i otworem do zawieszania w uchwycie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140254107 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Handle Length | 300 mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całkowita | 410 mm |
| Waga całkowita | 0.119 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Supplier Part No. | YMT-572-3580K |
| Tip Size | No.2 |
| Tip Type | Crosspoint |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 300mm |
| Handle Length | 110mm |
| Długość całkowita | 410mm |
| Tip Size | No.2 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Handle Material | Polypropylene Thermoplastic Rubber |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | |
| Blade Shape | Round |