Wkrętak nasadowy 1/4" Kennedy KEN5824190K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak nasadowy 1/4" Kennedy KEN5824190K
Kennedy KEN-582-4190K
Wkrętak nasadowy 1/4"
KEN-582-4190K
Opis produktu
Typ stały: chromowo-wanadowe ostrze z polipropylenowym uchwytem i mechanizmem sprężynowym. Długość całkowita: 150mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140131972 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Handle Type | Bi-Material |
| Nr produktu | KEN-582-4190K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 110g |
KEN5824190K
WKRETAK NASADOWY 1/4" Kennedy
KEN-582-4190K
SM.CK016,32,2ZLNE
Narzędzia Cromwell