Wkrętak nasadowy 8mm Kennedy KEN5567800K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak nasadowy 8mm Kennedy KEN5567800K
Kennedy KEN-556-7800K
Wkrętak nasadowy 8mm
KEN-556-7800K
Opis produktu
Wykonane z utwardzonej i wyżarzonej stali chromowo wanadowej z satynowo chromowym zakończeniem. Plastikowe rączki odporne naolej, kwas i mocne uderzenia. 150mm (6”) połączona nasadka z trzonem. Długość całkowita. 230mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140117440 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Hexagon AF | 8mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Nr produktu | KEN-556-7800K |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111702 |
| Waga elementu | 90g |
KEN5567800K
WKRETAK NASADOWY 8mm Kennedy
KEN-556-7800K
SM.CK016,23,5ZLNE
Narzędzia Cromwell