Wkrętak nieiskrzący PH2 100mm krzyżakowy 4" Phillips Be-Cu Kennedy KEN5754440K
dostępny
Cena regularna:
159,10 zł
Cena regularna:
129,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak nieiskrzący krzyżakowy No.2 100mm 4" Be-Cu Kennedy KEN5754440K
Kennedy KEN-575-4440K
KEN5754440K
4" No2PT SPARK RESISTANTC/POINT SCREWDRIVER Be-Cu Kennedy KEN5754440K
Kennedy KEN-575-4440K
SM.CK016,84,2ZLNE
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140299115 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Supplier Part No. | 5754440K |
| Tip Size | No.2 |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Waga elementu | 50 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał | Beryllium Copper |
| Tip Size | No.2 mm |
| Tip Type | Crosspoint |
| Waga elementu | 75g |
| Standard, norma |